Select Page

Op zondag 16 januari 2022 organiseert onze club in de nieuwe sporthal Verona voor het eerst een jeugtornooi in het kader van de provinciale VVBBC Cup. Beginnende badmintonners krijgen op die manier de kans om zich eens te meten met beginnende badmintonners uit andere clubs.

Er kan ingeschreven worden voor 1 of 2 van de disciplines enkelspel en dubbelspel. De nadruk ligt op het mogen spelen: iedere deelnemer speelt minstens 3 wedstrijden in een discipline. Voor zij die op de eerste of tweede plaats in hun poule eindigen, volgt daarna een finaleronde.

Alle details over inschrijvingen vind je hier: https://www.badmintonvlaanderen.be/sport/tournament?id=5AD16208-2C17-4722-A5CF-FC31BCFA8152. Of stuur een email naar info@bertemsebadmintonclub.be met je naam, geboortedatum en de disciplines waarvoor je wil inschrijven (eventueel aangevuld met de naam van je dubbelpartner).